
- Voor 15:00 besteld, vandaag verzonden*
- Gratis verzending vanaf €60 (NL)*
- Verzonden via PostNL
9,3 uit 6000+ @ Kiyoh reviews

9,3 uit 6000+ @ Kiyoh reviews
Deze Protein Pudding Chocolate van Inlead is een puddingpoeder waarmee je zelf een eiwitrijke chocoladepudding maakt. Met één verpakking maak je ongeveer 17 porties. De pudding krijgt een volle chocoladesmaak en een romige structuur. Lekker wanneer je zin hebt in een chocoladedessert of een zoet tussendoortje.
Je kunt de pudding koud eten uit de koelkast of warm maken in de magnetron. Lekker als dessert, na het sporten of als zoete pauze tussendoor. Maak hem eventueel af met notenpasta, suikervrije chocoladedrops of wat rood fruit.
Bereidingswijze
Doe 30 g poeder samen met 200 ml (plantaardige) melk in een shaker en schud goed door. Schenk het mengsel in een schaaltje of beker en zet het 10 minuten in de koelkast om op te stijven. Wil je de pudding warm eten? Verwarm hem dan kort in de magnetron. Gebruik melk voor een extra romige pudding.
Belangrijkste voordelen:
Inhoud
Een verpakking Inlead Protein Pudding Chocolate bevat 500 gram poeder voor het maken van eiwitrijke pudding (17 porties).
Voedingswaarde, onbereid | 100 g | Per portie (30 g) |
Kcal | 344 | 104 |
kJ | 1438 | 431 |
Vetten (g) | 3,8 | 1,1 |
waarvan verzadigde vetten (g) | 2,3 | 0,7 |
Koolhydraten (g) | 21 | 6,3 |
waarvan suikers (g) | 5,4 | 1,6 |
Vezels (g) | 4,0 | 1,2 |
Eiwitten (g) | 55 | 17 |
Zout (g) | 2,7 | 0,81 |
Poeder voor de bereiding van een eiwitrijke pudding met chocoladesmaak. Met zoetstof.
Ingrediënten: wei-eiwitisolaat ((wei-eiwitisolaat, zonnebloemlecithine) (melk, lactose)), wei-eiwitconcentraat (melk, lactose), gemodificeerd zetmeel, stabilisator (dinatriumfosfaat, tetranatriumdifosfaat, natriumalginaat, calciumsulfaat), cacaopoeder 8%, aroma, zout, kleurstof: karamel, zoetstof: sucralose.
Bewaaradvies: Gesloten bewaren en beschermen tegen licht, warmte en vocht.
Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..